دسته‌بندی نشده

خرید دارچین عمده وارداتی اصل

خرید دارچین آنچه باید بدانید

اگر به دنبال خرید دارچین هستید، به جای درستی آمده اید. در اینجا دارچین را با بالاترین کیفیت و فراهمی زیستی، تضمین شده عاری از مواد افزودنی ناخواسته خواهید یافت. قبل از خرید دارچین، در اینجا متوجه خواهید شد که چه چیزی را در نظر بگیرید.

دارچین نام ادویه ای است که از پوست خشک شده انواع درخت دارچین استخراج می شود. در سال 2000 قبل از میلاد، دارچین به عنوان ادویه و بخور استفاده می شد. با این حال، دارچین نه تنها برای چاشنی ظروف محبوب بود. در قرون وسطی، ادویه یک داروی مهم در اروپا بود که از جمله برای بیماران نقرس استفاده می شد. امروزه نیز دارچین در طب جایگزین اهمیت زیادی دارد.

 

دارچین سیلان چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟

دارچین حاوی مواد ارزشمند مختلفی است. این شامل، برای مثال، ماده گیاهی متیل هیدروکسی کالکون پلیمر (MHCP) است. این ماده فعال گیاهی و سایر مواد می تواند اثرات مثبت مختلفی بر سلامت شما داشته باشد.

 • سطح قند خون ثابت برای سلامت عمومی و مهمتر از همه برای متابولیسم پایدار، مهم است که میزان گلوکز در خون نسبتا ثابت بماند. افزایش شدید سطح قند خون می تواند در دراز مدت باعث بروز بیماری های مختلفی شود. دارچین می تواند به حفظ سطح سالم قند خون ناشتا کمک کند.
 • وزن طبیعی بدن چوب دارچین نیز به عنوان یک اقدام حمایتی در کاهش وزن مناسب است. بنابراین، دارچین نه تنها می تواند به کاهش سطح قند خون ناشتا کمک کند، بلکه به کاهش ترشح هورمون انسولین نیز کمک می کند. هر چه سطح انسولین در خون کمتر باشد، احتمال شکسته شدن ذخایر چربی در بدن بیشتر می شود.
 • دفاع قوی سیستم ایمنی قوی یک نیاز اساسی برای یک زندگی سالم و حیاتی است. مطالعات نشان داده‌اند که دارچین می‌تواند از سیستم ایمنی بدن در مبارزه با عوامل بیماری‌زا مانند باکتری‌ها، ویروس‌ها یا قارچ‌ها حمایت کند و در نتیجه از عفونت‌ها جلوگیری کند.

خرید دارچین کاسیا – به چه چیزی باید توجه کنید؟

هنگامی که به دنبال خرید دارچین هستید، متوجه خواهید شد که مکمل های زیادی برای انتخاب وجود دارد. ما به شما می گوییم که هنگام خرید باید واقعاً به چه مواردی توجه کنید.

 1. محصولات و اشکال دارویی
 2. انواع دارچین
 3. دوز و مواد تشکیل دهنده
 4. کاربرد و تحمل
 5. افزودنی ها و آلرژن ها
 6. نسبت قیمت به عملکرد
 7. تضمین رضایت

محصولات و اشکال دارویی

دارچین به صورت پودر و کپسول موجود است. ما مهم ترین مزایا و معایب فرم های دارویی را برای شما توضیح خواهیم داد.

 • پودر دارچین

 • اگر پودر دارچین را به عنوان مکمل غذایی می خرید، مطمئن شوید که چوب دارچین است. پودر دارچینی که می توانید به عنوان مثال در بخش ادویه سوپرمارکت پیدا کنید، به عنوان یک مکمل غذایی مناسب نیست، بلکه برای تصفیه کردن غذاهای شما مناسب است. دارچین اصل بسیار غلیظتر از نوع ادویه است. غلظت توصیه شده بین 10:1 و 30:1 است. این بدان معناست که 100 میلی گرم عصاره معادل 1 گرم یا 3 گرم دارچین کامل است. پودر دارچین را می توان به راحتی در آب هم زد.
 • کپسول دارچین

 • کپسول های دارچین حاوی دوز استاندارد شده دارچین هستند. مجدداً، غلظت توصیه شده بین 10:1 و 30:1 است. کپسول دارچین از یک پوسته کپسول (گیاهی) تشکیل شده است که با پودر دارچین پر شده است. این نوع به ویژه برای ما در سفر و هنگام سفر مناسب است. حتی اگر طعم کمی تند پودر دارچین را دوست ندارید، باز هم می توانید از کپسول ها استفاده کنید. کپسول هایی با پوسته کپسول های گیاهی نیز می توانند به عنوان بخشی از رژیم گیاهخواری یا وگان مصرف شوند.

  انواع دارچین

  اساساً می توان بین دارچین کاسیا و دارچین سیلان تمایز قائل شد. دارچین سیلان از پوست نازک داخلی درختان دارچین سیلان تشکیل شده است. از طرف دیگر دارچین کاسیا از پوست درخت دارچین کاسیا استخراج می شود. شما همچنین می توانید این نوع را با نام دارچین چینی خریداری کنید.

  دارچین: مقدار مصرف

  هیچ توصیه رسمی برای دوز دارچین وجود ندارد. متخصصان مصرف حداقل 1 گرم دارچین در روز را برای تأثیر خوب توصیه می کنند. اگر عصاره مصرف می کنید می توانید این دوز را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با توجه به فرآیند استخراج، مواد تشکیل دهنده مربوطه در مقدار بیشتری موجود است. فرآیند تولید همچنین مواد بالقوه مضر مانند کومارین ها را حذف می کند. از آنجایی که غلظت عصاره بسته به مکمل غذایی متفاوت است، باید از توصیه های دوز روی بسته بندی به عنوان راهنما استفاده کنید. همچنین می توانید دوز روزانه را به چند وعده انفرادی برای جذب بهتر تقسیم کنید.

  کاربرد و تحمل

  در صورت مصرف در دوز توصیه شده، به ندرت هیچ عارضه جانبی شناخته شده است. با این حال، مشکلات معده و روده ممکن است در صورت عدم تحمل رخ دهد. با توجه به آلدئیدهای دارچینی که در آن وجود دارد، مکمل های دارچین نباید در صورت ابتلا به زخم معده و/یا روده مصرف شوند. برای تحمل بهتر، مصرف آن همراه با غذا توصیه می شود.

  کومارین سمی کبد اغلب در ارتباط با آماده سازی دارچین ذکر می شود. این ماده ای است که در صورت مصرف زیاد می تواند باعث آسیب کبدی شود. یک آماده سازی با کیفیت بالا مواد تحریک کننده بالقوه مانند کومارین و همچنین روغن های ضروری را حذف می کند، به طوری که در اینجا هیچ اثر منفی روی کبد انتظار نمی رود.

  بسته به کاربرد مورد نظر، ترکیب کپسول یا پودر دارچین با سایر ویتامین ها و مواد معدنی توصیه می شود. به عنوان مثال، کروم، منیزیم، روی و دارچین می توانند از یکدیگر در اثر خود حمایت کنند. برای کاربرد آسان تر، آماده سازی هایی در دسترس هستند که از قبل حاوی این مواد هم افزایی هستند.

  افزودنی ها و آلرژن ها

  هنگام خرید دارچین، باید مطمئن شوید که محصول فاقد مواد افزودنی غیر ضروری مانند مواد نگهدارنده، رنگ، چسب یا پرکننده باشد.

  اگر به دارچین آلرژی شناخته شده ای دارید، البته باید از مصرف پودر یا کپسول دارچین خودداری کنید.

  نسبت قیمت به عملکرد

  هنگام خرید دارچین کاسیا، تفاوت زیادی در قیمت ها مشاهده خواهید کرد. قبل از خرید یک محصول بسیار ارزان، باید به مواد تشکیل دهنده و غلظت مواد موثره آن نگاهی دقیق بیندازید. مکمل های غذایی بسیار ارزان اغلب حاوی افزودنی های غیر ضروری مانند رنگ ها یا مواد نگهدارنده هستند. همچنین، محصولات ارزان قیمت معمولاً دوز کمتری دارند، به این معنی که آنها فقط حاوی دارچین با غلظت ضعیف هستند. برای رسیدن به اثر مطلوب، باید کپسول یا پودر بیشتری مصرف کنید. بنابراین قیمت فقط در نگاه اول ارزان است، در دراز مدت شما به طور قابل توجهی بیشتر از یک آماده سازی با قیمت بالاتر با ترکیب بهتر هزینه خواهید کرد. بنابراین مقایسه قیمت می تواند بسیار ارزشمند باشد. می توانید مکمل های غذایی دارچین را با نسبت قیمت به عملکرد بسیار خوب به صورت آنلاین پیدا کنید. در اینجا فقط از مواد اولیه با کیفیت و خلوص بالا استفاده می شود. به همین ترتیب، با این محصولات، می توانید مطمئن باشید که مواد بالقوه مضر مانند کومارین ها تا حد زیادی حذف شده اند.

  تضمین رضایت

  به عنوان یک مکمل غذایی، دارچین معمولاً به خوبی تحمل می شود. اما حتی با محصولات با کیفیت بالا، عدم تحمل ممکن است در موارد نادر رخ دهد. وقتی کپسول دارچین خود را با ضمانت رضایت از یک خرده‌فروش خریداری می‌کنید، هیچ ریسکی نمی‌کنید. در صورت عدم تحمل یا نارضایتی می توانید کالا را مرجوع کنید و پول خود را پس بگیرید.

  پرسش و پاسخ در مورد خرید دارچین

  این پرسش ها و پاسخ ها در مورد خرید دارچین نیز ممکن است برای شما جالب باشد.

  از کجا می توان دارچین خرید؟

  البته می توانید دارچین را به عنوان ادویه در هر سوپرمارکتی خریداری کنید. اما اگر می خواهید به طور فعال سهم مثبتی در سلامت خود داشته باشید، باید از مکمل های غذایی با دارچین در دوزهای استاندارد استفاده کنید. شما می توانید مجموعه زیادی از این مکمل های غذایی را به صورت آنلاین دریافت کنید. همچنین می توانید طیف محدودی از محصولات را از داروخانه ها یا داروخانه ها تهیه کنید.

  کدام دارچین را بخریم؟

  مکمل های غذایی معمولا حاوی دارچین کاسیا هستند. در اینجا، با این حال، مهم است که شما یک آماده سازی با عصاره خریداری کنید. دارچین معمولی نه تنها حاوی کومارین است که می تواند در دوزهای بالا اثر رقیق کنندگی خون داشته باشد، بلکه دارای روغن های ضروری نیز می باشد. اینها برای برخی افراد آلرژی یا مشکلات معده و روده ایجاد می کند. هنگام خرید یک عصاره با کیفیت بالا، این مواد حذف می شوند تا فقط از مواد فعالی مانند MHCP بهره مند شوید و از عوارض جانبی جلوگیری کنید.

دارچین آسیاب شده: سالم و خوش طعم

دارچین آسیاب شده ادویه ای است که قرن ها در غذا و همچنین به عنوان دارو استفاده می شود. دارچین آسیاب شده جدا از اینکه طعمی لذیذ به غذاها و غذاهای لذیذ می دهد، در واقع بسیار سالم است. به عنوان مثال، اثر ضد التهابی دارد، به فشار خون بالا کمک می کند و به جلوگیری از مشکلات قلب و عروق خونی کمک می کند. و به همین جا ختم نمی شود، زیرا دانشمندان مدرن به گسترش فهرست اثرات مثبت این ادویه برای سلامتی ادامه می دهند. دلیل بیشتری برای سفارش آنلاین دارچین آسیاب شده است!

دارچین آسیاب شده چگونه درست می شود؟

درخت دارچین در آب و هوای گرم و مرطوب رشد می کند. به خصوص در سریلانکا، چین و اندونزی شما بسیاری را خواهید یافت. این کشورها بزرگترین صادرکنندگان این ادویه هستند. پوست نازک داخلی درخت دارچین خشک می شود و چون به طور خودکار غلت می زند، چوب دارچین ایجاد می شود. دارچین آسیاب شده پس از له شدن این چوب های دارچین ایجاد می شود. گونه های مختلفی وجود دارد که شناخته شده ترین آنها دارچین سیلان و دارچین کاسیا است.

چرا آسیاب دارچین بسیار سالم است؟

دارچین آسیاب شده بسیار سالم است. علاوه بر داشتن اثر ضد التهابی، یک آنتی اکسیدان نیز هست. این بدان معنی است که به محافظت از بدن شما در برابر مواد مضر کمک می کند و به ترمیم سلول های آسیب دیده کمک می کند. ادویه اصلی شرقی به پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی کمک می کند زیرا نسبت بین انواع مختلف کلسترول را در بدن شما متعادل نگه می دارد. دلایل کافی برای استفاده بیشتر از آن.

جایگزین قند و چربی سوز

دارچین آسیاب شده طعم لذیذی به متنوع ترین دستور پخت ها می دهد. ما اغلب رایحه آن را با روزهای دنج زمستانی مرتبط می کنیم. ما آن را در هلند می خریم تا در پای سیب، سس سیب یا گلابی خورشتی استفاده کنیم. اما آیا می دانستید که این ادویه به کاهش وزن نیز کمک می کند؟ این تضمین می کند که کربوهیدرات ها به آرامی جذب می شوند. علاوه بر این، طعم کمی شیرین آن را به یک جایگزین ایده آل برای شکر تبدیل می کند. یک قاشق چای خوری فقط 15 کیلو کالری دارد. منبع ویتامین ها و مواد معدنی مهم و همچنین یک چربی سوز طبیعی است.

خرید آنلاین دارچین آسیاب شده

ماندگاری این ادویه چندین سال است. بنابراین می توانید آن را به صورت آنلاین در تعداد زیاد سفارش دهید. آیا می خواهید دارچین آسیاب شده بخرید؟ شما می توانید بسته بندی های مختلف را انتخاب کنید. بزرگترین بسته بندی دارای محتوای 25 کیلویی است، اما می توانید یک پخش کننده دستی با دارچین آسیاب شده نیز سفارش دهید. بنابراین شما همیشه این ادویه معطر را در دست دارید.

ارزش غذایی در هر 100 گرم

انرژی 1092،96 کیلوژول
انرژی 261 کیلو کالری
چربی 3.2 گرم
که از آن اسیدهای چرب اشباع شده است 0 گرم
کربوهیدرات ها 79.8 گرم
از کدام قندها 0 گرم
پروتئین 3.9 گرم
فیبر 0 گرم
نمک 0 گرم
 • استفادهبسته به کاربرد.
 • عناصردارچین
 • کشور مبدا : اندونزی و هند و چین

آیا دارچین شما واقعی است؟ انواع مختلفی از دارچین وجود دارد، بنابراین تشخیص اینکه آیا خرید شما دارچین «واقعی» است یا تقلبی است و بنابراین دارای مزایای سلامتی مشابه دارچین بست پوش، دشوار است. دارچین در واقع تنها دارچین واقعی موجود در بازار است و دستیابی به آن دشوارتر است. این گیاه از گیاهی بومی سریلانکا سرچشمه می گیرد، جایی که دارچین با بالاترین کیفیت، از جمله گزینه هایی که ما برای خرید آنلاین در دسترس داریم، از آنجا می آید.

چرا دارچین را انتخاب کنید؟
پسر عموی کاسین است (دارچینی که اغلب در سوپرمارکت ها موجود است) و مملو از مواد مغذی است. دارچین واقعی حاوی کلسیم، آهن و ماده معدنی منگنز است. مواردی وجود دارد که دارچین به دلایل دارویی استفاده می شود و منگنز مهم ترین ماده مغذی در استفاده از این روش است. دارچین نیز به عنوان یک آنتی اکسیدان فوق العاده با تعدادی از فواید سلامت مرتبط با آن در نظر گرفته می شود. شما می توانید مقالات زیادی را در مورد دارچین و فواید سلامتی مرتبط با مصرف آن به صورت آنلاین بیابید، این مقالات می توانند از ضد التهابی تا کمک به تثبیت سطح قند خون و بسیاری از ادعاهای گران قیمت دیگر متفاوت باشند.

راه های استفاده از دارچین
دارچین یک ادویه است و می توان آن را در مجموعه ای از پخت و پز و پخت در طول روز استفاده کرد – یا حتی روی نوشیدنی های شیری داغ بپاشید! سعی کنید دارچین آسیاب شده را به برنامه روزانه خود اضافه کنید، در اینجا چند ایده وجود دارد:

به یک کاسه گرم جو دو سر مغذی اضافه کنید و روی آن سیب و کره بادام خرد شده را اضافه کنید
روی سیب زمینی شیرین بپاشید و روی عسل خام بپاشید
یک کرامبل ریواس و دارچین آرامش بخش درست کنید
برای یک دسر خوشمزه، گلابی را در دارچین بریزید
دارچین را با زردچوبه مخلوط کنید و 200 میلی لیتر شیر داغ را برای یک لاته زردچوبه بعد از ظهر پر از خوبی هم بزنید!
پاپ کورن خود را درست کنید و با دارچین پاشش کنید
نان تست دارچینی کلاسیک را امتحان کنید و روال معمول صبحانه خود را با هم ترکیب کنید!
امکانات دارچین بسیار زیاد است و خوب است که روش های جدیدی را برای گنجاندن این ادویه در رژیم غذایی خود آزمایش کنید. اگر همه چیزهای ارگانیک را دوست دارید، چرا دارچین ارگانیک ما را امتحان نکنید و از امروز شروع به آزمایش نکنید!

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *